Kartony z nadrukiem pruszków

Kartony z nadrukiem

W aktualnych czasach wszystkie firmy starają się mocno ogłaszać, albowiem rywalizacja jest wielka. Niekiedy malutki szczegół może zaważyć o wyborze danej firmy przez klienta. Z tego też powodu fabrykanci starają się dopiąć wszystko na ostatni guzik, by to oni zostali wyłonieni przez użytkownika. Jedną z form reklam mogą być przykładowo kartony z nadrukiem. Wyróżniane są różnorodne odmiany nadruku: dwukolorowe, jednobarwne bądź rastrowe.
         Niewątpliwie śmiałe odcienie a w dodatku mocne barwy przyciągają wzrok, a tym samym przypuszczalnych klientów. Na kartonie mogą znajdować się przeróżne informacje. Bardzo dobrze jest jednakże zamieścić tam najważniejsze informacje, takie jak numer kontaktowy, nazwa fabrykanta, czy też choćby ilość sztuk towaru znajdującego się w środku. Znaczące, ażeby karton z nadrukiem był ładny i mieścił rzeczowe informacje. Należy także zamieścić logo firmy w centralnym miejscu na kartonie.
         Nadruk rastrowy znamionuje się zaprezentowaniem efektu cieniowania. Jest to tak zwana gra kolorów jasnych i ciemnych. Na ogół uzyskiwany jest techniką sitodruku.
        Jak widać na rynku jest wielki wybór jeżeli chodzi o kartony z nadrukiem. Każdy musi odszukać dla siebie przystępne rozwiązanie. Wypada jednakże zadać sobie pytanie, do której grupy docelowej potrzebuje się uderzyć. Czy to ma być młode pokolenie, lub starsze, a może jakaś nisza ?


Możliwość komentowania jest wyłączona.