Projekt wizytówki otwock

Kooperacja na wysokim poziomie

Nie tak dawno otworzyłam własną działalność gospodarczą. Jest to ciastkarnia. Specjalizujemy się w wyrobach babeczek a przy tym domowych ciast. Z racji tego, iż wypieki to moja żyłka, postanowiłam spleść ją z interesem. Odnalazłam właściwe miejsce na sprzedaż moich wypieków, na domiar tego zadbałam o dobrą reklamę. Nieco później postanowiłam rozszerzyć firmę o wypieki tortów. Wszystko było dopracowane, a formalności załatwione niemniej jednak brakowało mi pomysłu na dotarcie do szerszej grupy odbiorców. 
Trafiłam do jednej z poznańskich drukarni. Prosiłam o pomoc w rozreklamowaniu mojej cukierni na większą skalę. Spotkałam się z fachową obsługą. Zostałam poinstruowana jak powinnam zatroszczyć się o prezencję swojej działalności gospodarczej i dodatkowo zdobyłam w cenie projekt wizytówki z własnym logo a także adresem firmy. Zdecydowałam się na wydrukowanie kompletnego pakietu. Był to strzał w dziesiątkę. O mojej cukierni dowiedzieli się ludzie spoza miasta. Rozszerzyłam swoją firmę o usługę dowozu. 
Projekt wizytówki rekomenduję wszystkim osobą zakładającym działalność. Każda drukarnia musi przygotować go indywidualnie pod potrzeby klienta. Nie może obejmować zbyt wiele informacji ani być nieskładny. Dzięki temu prawdopodobny kontrahent zapamięta najważniejsze wiadomości ażeby móc bez kłopotu odnaleźć firmę.
Nakład pieniężny wizytówek nie jest duży. Czas realizacji to z reguły kilka dni. Drukarnia omawia z nami poszczególne elementy, które potrzebowalibyśmy zlokalizować i zajmuje się adaptacją projektu. Kiedy jest on gotowy, zostajemy zawiadomieni drogą mailową o opcji odbioru. W moim przypadku nakład jest na wysokiej jakości papierze, dzięki któremu wizytówki przedstawiają się porywająco. Polecam niedużym a także większym firmom.


Możliwość komentowania jest wyłączona.